Skidajmo.com - pitanja i odgovori

za sve Vaše probleme mi imamo odgovor...uključite se!

tiina91

tiina91

on May 29, 2014

Zna tko kaj o Worm Generic 24677 našel mi ga je Emsisoft Anti Malware.

TIGAR

TIGAR

on June 25, 2014

tiina91 spomenuo:

Zna TKO kaj o crv Generic 24677 našel mi GA JE Emsisoft Anti Malware.

Tehnički detalji

Naziv detekcije koji koristi format "worm.generic. [ varijanta ] "je Generic Detection koji identificira datoteka s crvima poput osobina ili ponašanja.

O Worms

Crv je samostalan zlonamjerni program koji se koristi računala ili mrežne resurse da bi kompletna kopija. To može uključivati ​​kod ili drugih zlonamjernih programa na oštetiti i sustav i mrežu.

Ova vrsta parazitskih programa je sposobna replicirati slanjem kopije sebe na novim domaćinima (računala, servera, mobilne uređaje, itd.) preko mreže i ostalim prenosivim medijima.

Postoje brojni crv podvrste, koje su definirane u platformi ili medij u kojem se širiti.

O Generički detekcije

Za razliku od više tradicionalnih detekcija (također poznat kao potpisa ili single-file detekcija) Generički Otkrivanje ne identificira jedinstveni i individualni zloćudni program. Umjesto toga, Generic Detection traži široko primjenjivim karakteristika kod ili ponašanja koji ukazuju na datoteku kao potencijalno zlonamjerni, tako da je jedan Generic Otkrivanje učinkovito može identificirati desetke ili čak stotine malware.

Za više informacija o generičkim detekcija, vidjeti Generic Detection opis.

Nema korisnika online